Meediuse laborist tuleb välja uus ahjusoe kajastusraporti põhi. Oleme uue põhja kujundusega palju vaeva näinud ning nüüd on see küps meie klientidele üle andmiseks. See on kujundatud nii et infot oleks mugav lugeda. Samuti on rõhku pandud raporti ilusale väljanägemisele.

Põhilised uuendused:

  • Kergesti jälgitav kujundus
  • Sobivus kõigi seadmetega
  • Rohkem infot iga uudise kohta

Raporti kujundusele on pandud üle 100 töötunni. See on tehtud võimalikult loetavaks. Iga uudise eri elemendid on kergesti eristatavad ning silm haarab infot kergemini. Oleme hoolikalt valinud värvid ning fondi suuruse ja tüübi. Tulemuseks on raport, mida meie kliendid igal hommikul põnevusega ootavad.

Tänapäeval ei tarbita infot enam mitte ainult arvutis vaid järjest enam tuleb info meie tahvelarvutitesse ja telefonidesse. Meediuse kajastusraporti uue kujunduse loomisel oleme erilist rõhku pannud sobivusele erinevate seadmetega. Oleme kasutanud kohanduvat kujundust (responsive layout), mis tähendab, et raport seab end ise iga ekraani jaoks õige suuruse ja teksiga.

Kuigi kajastusraport peab olema võimalikult kompaktne, oleme siiski suutnud mahutada iga uudise juurde palju lisainfot. Igale uudisele on lisatud kuupäev, väljaande nimi, autor. Peale selle on uudisega kaasas ka meedialink PDF failile, videolõigule või helisalvestusele. Tänu sellele, on igat uudist võimalik lugeda, vaadata ja kuulata täpselt nii nagu see originaalis esitatud oli.