Meedius Social

Uue põlvkonna revolutsiooniline sotsiaalmeedia monitooring

Sotsiaalmeedia monitooring – kõikjal!

Pakume reaalajas sotsiaalmeedia vestluste jälgimist kasutajasõbralikus keskkonnas. Jälgi sotsiaalvõrgustikke nagu Twitter, Facebook, Pinterest, YouTube ja Google+ aga ka blogisid, foorumeid ja online uudisteportaale.

Meedius Social pakub võimsat otsingut sotsiaalmeediast ja online portaalidest kogu maailmas. Võid olla kindel, et katame kogu sotsiaalmeedia Eestis, aga ka maailmas globaalselt.

Telli pilootprojekt! Küsi pakkumist!

fa-globe

Monitoori spetsiifilisi veebilehti ning lisa ise lehekülgi

Meediuse automaatse monitooringuroboti abil saab lisada ise veebilehti monitooringusse. Näiteks võid hakata jälgima Postimehe kommentaare või mingit tootefoorumit. Ja seda ilma lisatasuta!

fa-desktop

Kvaliteetsed tulemused ja globaalne kaetus

Meie otsirobot indekseerib üle 150 miljoni kohaliku ja rahvusvahelise veebilehe. Andmeid hoitakse rohkem kui 1000 serveris kuhu koguneb andmevoog veebilehtedelt 187 keeles.

fa-sort-amount-desc

Tulemuste liigitamine olulisuse või kaasatuse järgi

Keskendu vestlustele, mis on tõesti olulised. Tulemusi saab liigitada sotsiaalmeedia mõõdikute järgi nagu näiteks mõju, asjakohasus, ulatus ja kaasatus. Tulemused uuenevad silmapilkselt ning neid saab vaadata uues järjekorras.

fa-puzzle-piece

Jälgi Facebooki, Twitterit ja YouTube’i

Ka Pinterest ja Google+ on jälgitavad. Jälgi kõiki sotsiaalmeedia kanaleid samas kohas. Postitusi ja mainimisi saab sildistada, mõõta ning neile võib ka kohe vastata.

fa-tags

Siltide lisamine säästab aega

Sildista, tõsta esile, kustuta või saada postitus klientidele või kolleegidele. Määra sentiment või tähtsus või loo uusi silte tulemuste filtreerimiseks. Halda töövoogu kohalt lahkumata ning jälgi selle täitmist ning tulemusi.

fa-twitter

Leia 100% Twitteri säutsudest

Ainuke võimalus saada teada kõikidest Twitteri säutsudest reaalajas on ligipääs Twitteri “tuletõrjevoolikule”. Meedius monitoorib säutse Twitteri “tuletõrjevooliku” kaudu. See tagab Sulle kindluse et tähtis info ei lähe radaris kaduma.

fa-bar-chart-o

Graafikute ja aruannete eksport PowerPoint’i

Ekspordi tulemused PowerPointi või Wordi. Graafikud eksporditakse alusandmetega nii et saad jätkata tööd otse Wordis või PowerPointis. Võid eksportida graafikutest ja diagrammidest ka toorandmed soovitud kujul (Excel, CSV, RSS, XML).

fa-comments-o

Online vestluste ja portaalide monitooring

Jälgi reaalajas sotsiaalvõrgustikke nagu Twitter, Facebook, Google+, Pinterest, YouTube ning ka uudisteportaale, blogisid ja foorumeid. Filtreeri hõlpsalt tulemusi ning saa teada kuidas Sinu brändi, ettevõtet või ärivaldkonda sotsiaalmeedias kajastatakse.

fa-filter

Tõhus otsing ja filtrid

Otsi, sorteeri ning filtreeri eri kriteeriumide järgi nagu sentiment, asukoht, keel, teema, mõju, asjakohasus, aeg ja meedia tüüp. Grupeeri sarnased tulemused et hallata teemade voogu veelgi paremini.

fa-refresh

Automaatsete teavituste tellimine

Määra oma raportid ning automatiseeri nende koostamist ja jagamist. Näiteks telli nädala ülevaade, mis saadetakse e-postiga igal esmaspäeval kell 9.00. Vali raporti saajad, sagedus ning eelistatud formaat (PowerPoint, Word või PDF).

fa-star-half-o

Koosta oma meedialistid ning jälgi arvamusliidreid

Jälgi kõige mõjukamaid allikaid koondades need ühte. Koosta meediapaneel, mis koondab kindlad meediaallikad, mõjukad Twitteri kasutajad ja kindlad autorid. Prioritiseeri olulised vesltused ning telli teavitus kriitiliste vestluste kohta.

fa-rss

Koosta kohandatud e-posti teavitusi ja RSS vooge

Pane käima teavitused endale või klientidele ja kolleegidele. Määra sagedus, kriisimärksõnad ja päästikud ning võid kindel olla, et teavitus tuleb otse Sinu postkasti või RSS voogu.

fa-pencil

Koosta võimsaid päringuid ning keerukaid otsinguid

Otsingutulemused sõltuvad tihti päringu koostamise võimalustest. Võid koostada keerukaid päringuid kasutades erinevaid välistustingimusi (AND, OR, NOT…). Lisaks võid kasutada lähedusotsingut, kombinatsioone, käände- ja pöördelõppe ning ka kitsendada allikaid ja keeli.

fa-flask

TV ja raadio monitooring

Laienda oma monitooringut veebist ja sotsiaalmeediast kaugemale. Lisa trükimeedia, TV ja raadio monitooring ning laienda oma vaadet 360 kraadini. See võimaldab oma brändist, toodetest ja ärivaldkonnast veelgi paremat pilti saada.

Võta ühendust!

Küsi pakkumist või telli pilootprojekt

Meediuses meeldib meile väga suhelda. Lõppude lõpuks tegutseme ju kommunikatsiooniäris. Teisalt aga oskame ka kuulata. Soovime teada Sinu ja Sinu ettevõtte kohta võimalikult palju, et oskaksime välja pakkuda lahendusi, mis just teile sobiksid. Anna meile julgelt teada oma muredest või väljakutsetest. Püüame koos leida parima tee eduni!

Sinu nimi (nõutav)

Sinu e-post (nõutav)

Teema

Sõnumi sisu

Aadress:
A. H. Tammsaare tee 47, 11613 Tallinn

Telefon:
+372 601 0543

Oleme avatud:
Iga päev 6:00 – 23:30

Sotsiaalmeedia: