Meediamonitooring

Igapäevane kursisoleks meediasündmustega

Oleme ettevõtete ja organisatsioonide silmad, kõrvad ja nina, aidates igapäevaselt näha kõige olulisemat meedias toimuvat. Oleme turundus- ja kommunikatsioonijuhtide paremad käed, aidates teil mõõta oma töö tulemusi ja tegevusi paremini planeerida.

Konsultatsioonid

Anname nõu ja jagame teadmisi

Kõike ei pea ise selgeks õppima ja ka jalgratas on juba leiutatud. Jagame meeleldi oma oskusi ja teadmisi, et saaksid oma töö tulemusi paremini mõõta, tööd tõhusamalt teha ja oskaksid analüüsida projektide või ettevõtmiste tugevusi ja nõrkusi. Näitame sulle, kuidas meediamonitooring aitab sul kommunikatsioonis ja turunduses edukam olla.

Kuvandi mõõtmine

Kuidas sa meedias välja paistad?

Organisatsiooni kuvand firma siseselt ja meedias ning avalikkuses võivad olla väga erinevad. Kuvandi mõõtmine annab väga hea ja põhjaliku ülevaate sellest, kuidas avalikkus näeb ettevõtet, projekti või kampaaniat.

Meediaanalüüsid

Aitame vaadata numbrite taha

Meediaanalüüs toob välja kogu meedias just sulle olulistel teemadel või märksõnadel kirjutatu. Meediaanalüüse on väga erinevaid, nii mahult kui sisult. Sulle sobivaima leidmiseks võta meiega ühendust!

Sotsiaalmeedia

Kus toimuvad vestlused?

Pakume nii Eestis kui terves Baltikumis ainulaadset sotsiaalmeedia analüüsi ja monitooringut. Hoiame silma peal sulle olulistel teemadel, valdkondadel ja kõneisikutel ning anname kiirelt teada, kui midagi tähtsat toimub.