Konsultatsioonid

Alapealkiri

Kõike ei pea ise selgeks õppima ja ka jalgratas on juba leiutatud. Jagame meeleldi oma oskusi ja teadmisi, et saaksid oma töö tulemusi paremini mõõta, tööd tõhusamalt teha ja oskaksid analüüsida projektide või ettevõtmiste tugevusi ja nõrkusi.

Kuvandi mõõtmine

Etiam lorem ipsum risus quis lorem dolor.

Donec id rutrum dui, id pellentesque risus. Proin ac nisl fringilla, accumsan erat sed, pretium est. Donec in accumsan velit!

Vestibulum a luctus est, in fermentum lacus. Sed bibendum convallis sem. Nunc ac hendrerit tortor. Nullam non feugiat quam. Integer id vehicula velit curabitur odioi.

Meediaanalüüsid

Lorem ipsum risus quis dolor.

Meediaanalüüs toob välja kogu meedias just sulle olulistel teemadel või märksõnadel kirjutatu. Meediaanalüüse on väga erinevaid, nii mahult kui sisult. Sulle sobivaima leidmiseks võta meiega ühendust!

Meediamonitooring

Etiam nulla glavrida – lorem ipsum risus!

Oleme ettevõtete ja organisatsioonide silmad, kõrvad ja nina, aidates igapäevaselt näha kõige olulisemat meedias toimuvat. Oleme turundus- ja kommunikatsioonijuhtide paremad käed, aidates teil mõõta oma töö tulemusi ja tegevusi paremini planeerida.

Sotsiaalmeedia

Lorem ipsum risus quis dolor.

Pakume nii Eestis kui terves Baltikumis ainulaadset sotsiaalmeedia analüüsi ja monitooringut. Hoiame silma peal sulle olulistel teemadel, valdkondadel ja kõneisikutel ning anname kiirelt teada, kui midagi tähtsat toimub.

Seven Media

We help you lorem ipsum dolor sit amet glavrida nulla!